Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості відповідно до Закону «Про захист прав споживачів».Терміни повернення і обміну:
Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем. Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок відправника.

Умови повернення для товарів належної якості:
Всі товари сайту vanza.com.ua підлягають безкоштовного обміну, в разі незадоволення клієнта покупкою.
Вийнятком є кастомізовані товари, тобто товари виготовлені з додатковими побажаннями та правками клієнта (індивідуальне нанесення логотипу, написів, зображень, тощо; змінені роміри та інші характеристики виробів), а також товари, які мають сліди використання.

Для оформлення обміну ви повинні протягом 14 днів після покупки зв’язатися з нами будь-яким зручним способом, повідомити і відправити товар у магазин.

Обмін товару здійснюється за допомогою поштових перевізників Нова Пошта або Укрпошта з оплатою поштових послуг за рахунок відправника.

Новий товар з обміну відправляється клієнту на наступний день після отримання товару інтернет-магазином поштою.
Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню.