Привіт, ми - маленька сімейна майстерня, ну тобто ми - люди, які створили свою майстерню, щоб радувати своїми виробами вас (якщо ви не гуглівський бот, бо його радує тільки правильно налаштовані сторінки цього сайту).

Ми з Чернігова і виготовляємо всілякі цяцьки з дерева, фанери, оргскла - це різний корисний декор для дому як серветниці з дерева чи підставки для ґаджетів, органайзери для канцелярії, блокноти з дерев'яною обкладинкою, свічники, різноманітні сувеніри з гравіюванням, аксесуари до одягу - як метелики з дерева та тканини. До речі з метеликів ми і починали колись і у нас була крінжова назва "Модньій штрих". Зараз робимо багато чого цікавого і багато саме з вашими індивідуальними побажаннями - різні розміри, дизайн, гравіювання ваших малюнків, написів, логотипів тощо. Жартома називаємо наш магазин - "інтроверт-магазин" бо дуууже рідко телефонуємо - у випадку якщо у вас нема вайберів, телеграмів і поштові голуби до вас не долітають. До того ж в месенджері набагато зручніше обговорювати дизайн виробу, макети, ділитись ідеями і нічого при цьому не забути.

Ось тут пішов текст-вода як у всіх, бо гугл любить щоб тексту було по багатому. Але написана правда, хоч і вода. І як у всіх. Але все так і є. По факту. Отже, створення прекрасних предметів вимагає не лише майстерності, творчого мислення та новаторських ідей. Головне, це виявлення справжньої любові до своєї роботи. Кожен виріб, створений у нашій майстерні VANZA, наповнений саме такою любов'ю.

Ми завжди відкриті для нових викликів та постійно збираємо новий досвід, що дозволяє нам реалізувати широкий спектр проєктів - як невеликих, так і великих (часто це корпоративні замовлення - брендована сувенірно-подарункова продукція. Тут сховалась перевірка, чи читали ви цей водянистий текст - тримайте промо код на знижку 7% на замволення на цьому сайті - about7 (там при оформлені буде поле, куди ви його можете вписати).

Пливем далі. Майстерня VANZA - це надійний помічник у створенні незабутніх святкових моментів: наші подарунки мандрують по всьому світу і приносять радість їх власникам. Весілля, ювілеї, Новий рік, Різдво, випускний, новосілля, день народження, день матері або день батька - у нас є ідеальний подарунок для будь-якої події у вашому житті та житті вашої матері, батька, кума, свата, брата, однокласника, колеги, сусіда, таємного Санти, тітки, дядька, коханого чи коханої, кота, собаки, тощо. 

Дуже рідко в ролі покупців читаємо такі сторінки, але якщо ви якимось дивом прочитали це - дякуємо! Тепер ви знаєте декілька фактів про нас) Будемо раді вашим замовленням!